Dobry sen na materacu kieszeniowym 160×200

Dobry sen jest niezbędny dla naszego ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia, ale wielu z nas nie otrzymuje zalecanych od siedmiu do ośmiu godzin zamkniętego oka. Według Centers for Disease Control and Prevention nie ma wystarczającej ilości Amerykanów. Istnieje wiele czynników, które mogą przyczynić się do słabego snu w nocy, ale jednym z najważniejszych jest jakość twojej powierzchni śpiącej.

Wygodny materac kieszeniowy 160×200

Wygodny, wspierający materac jest kluczem do dobrego snu, ale znalezienie odpowiedniego może być wyzwaniem. Istnieje wiele różnych rodzajów materacy na rynku, od tradycyjnego sprężyny po nowsze opcje, takie jak pianka pamięci i lateks. W każdej kategorii istnieje wiele wyborów pod względem stanowości, wsparcia i ceny. Aby pomóc Ci znaleźć idealny materac na Twoje potrzeby, przygotowaliśmy ten kompleksowy przewodnik. Materac kieszeniowy 160×200 to średniej wielkości materac dwuosobowy. Omówimy różne rodzaje dostępnych materacy, czego szukać przy zakupie materaca i naszych najlepszych typów w każdej kategorii.

Sprężynowe materace kieszeniowe 160×200

Rodzaje materacy sprężynowych: Materace Sprężynowy są najpopularniejszym typem materaca, a także typem, który prawdopodobnie znasz. Materace te mają rdzeń stalowych cewek, które zapewniają wsparcie, i zazwyczaj są zwieńczone warstwami wyściółki i tkaniny. Piana pamięci: Materace z pianki pamięci są wykonane z rodzaju pianki, która jest zgodna z twoim ciałem i łagodzi punkty ciśnienia.

Wady materaców kieszeniowych 160×200

Materace te są często uważane za bardzo wygodne, ale mogą być drogie. Lateks: Materace lateksowe są podobne do materacy z pianki pamięci, ponieważ konturują twoje ciało i łagodzą punkty ciśnieniowe. Jednak zwykle są wytwarzane z naturalnego lateksu (z drzew gumowych), a nie pianki syntetycznej. Materace lateksowe mogą być dość drogie.

Hybrydowe materace kieszeniowe 160×200

Hybryda: materace hybrydowe są kombinacją sprężyny i innego rodzaju materaca, zwykle pianki pamięci lub lateksu. Materace te zapewniają wsparcie materaca Sprężynowy z dodatkowym komfortem pianki pamięci lub lateksu. Powietrze łóżka to dokładnie tak, jak brzmią – są napompowani powietrzem. Materace te są często używane do biwakowania lub jako tymczasowe łóżka gościnne. Niektóre kory powietrzne mają regulowane poziomy stanowczy, dzięki czemu można dostosować poziom wsparcia. Wodne: wodne są również dokładnie tak, jak brzmią – są wypełnione wodą. Materace te były popularne w latach 70.

Starsze generacje materaców kieszeniowych 160×200

I 80. XX wieku, ale w ostatnich latach wypadły z przychylności. Kładki wodne mogą być dość drogie i wymagają specjalnych ramek i wkładek. Na co szukać, kupując materac, kiedy kupujesz materac, jest kilka rzeczy, o które chcesz pamiętać. Najpierw rozważ swój budżet.