Jak wybrać odpowiednią gablotę ogłoszeniową?

Jak wybrać odpowiednią gablotę ogłoszeniową?

Gabloty ogłoszeniowe – ważny element reklamy zewnętrznej

Gabloty ogłoszeniowe to nieodłączny element każdego miasta – służą nam do wywieszania ważnych informacji, ogłoszeń i reklam. Do wyboru mamy wiele rodzajów gablot ogłoszeniowych, dlatego przed zakupem warto wiedzieć, na co szczególnie zwrócić uwagę.

Czym kierować się w wyborze gabloty?

Gabloty ogłoszeniowe powinny być trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Najlepiej zdecydować się na gabloty wykonane z aluminium, ponieważ są one wytrzymałe, lżejsze i łatwiejsze w utrzymaniu w czystości. Kolejna ważna cecha to wygląd – jeśli chcemy mieć nowoczesną gablotę ogłoszeniową, możemy wybrać model w kształcie prostokąta, owalu lub koła.

Gabloty ogłoszeniowe – kształt i kolor

Kupując gabloty ogłoszeniowe, warto zwrócić uwagę na ich kolor. Najbezpieczniejszą opcją jest czarny, ale dobrym rozwiązaniem są też inne stonowane odcienie np. szary lub brązowy. Warto zadbać o to, by gablota pasowała do otoczenia. Jeśli potrzebujemy gabloty ogłoszeniowej do parku, lepiej wybrać model o miękkich, kręconych krawędziach.

Gabloty ogłoszeniowe – jak wybrać odpowiedni model?

Jeśli chcemy dobrać odpowiedni model, powinniśmy zwrócić uwagę na jej wymiary. Szerokość i głębokość gabloty ogłoszeniowej powinny być dostosowane do naszych potrzeb, ale najważniejsza jest wysokość. Najpopularniejszą opcją jest gablota o wysokości 75 cm, ale w ofercie dostępne są również modele o wysokości dochodzącej nawet do 130 cm.

Uchwyty – jakie wybrać?

Kolejnym ważnym wyborem przy zakupie gabloty ogłoszeniowej są uchwyty. Najpopularniejsze są uchwyty „otwórz – zamknij”, czyli takie, w których wystarczy pociągnąć zasuwę, by otworzyć gablotę i wyjąć lub włożyć plakaty. Dużym ułatwieniem jest możliwość otwarcia gabloty tylko z jednej strony, dzięki czemu osoba wystawiająca plakat nie musi mieć dostępu do obu stron gabloty.

Gabloty ogłoszeniowe – wybór materiału wewnętrznego

Materiał wewnętrzny gabloty ogłoszeniowej powinien być odporny na wilgoć, zmiany temperatury i zapobiegać powstawaniu osadów na plakatach. Najlepszym wyborem są materiały szklane lub hartowane. Takie materiały są trwałe, a przy tym łatwe w utrzymaniu w czystości.

Gabloty ogłoszeniowe – akcesoria

Przy zakupie gabloty ogłoszeniowej warto zwrócić uwagę na akcesoria, dodawane do niej w zestawie. Najważniejsze jest wyposażenie w podświetlenie – wybór odpowiedniego systemu oświetlenia pozwala na estetyczne i bezpieczne zawieszanie gabloty na zewnątrz.

Zmiany w wyglądzie gabloty

Ostatnią rzeczą, którą trzeba wziąć pod uwagę przy zakupie gabloty ogłoszeniowej, jest jej możliwość dostosowania do naszych potrzeb. Większość gablot ogłoszeniowych pozwala na dowolne modyfikacje – od wymiany ramki, poprzez wymianę uchwytów, aż po zmianę rodzaju materiału wewnętrznego.

Czy warto postawić na gabloty ogłoszeniowe?

Gabloty ogłoszeniowe to skuteczny sposób na reklamę zewnętrzną. Są trwałe, ich wygląd można dostosować do swoich potrzeb, a dzięki systemowi oświetlenia są widoczne nawet w nocy. Wybierając odpowiednią gablotę, powinniśmy zwrócić uwagę na wymiary, kolor, materiał wewnętrzny i akcesoria. W ten sposób uzyskamy trwały produkt, który doskonale sprawdzi się w naszym otoczeniu.Kup amplifikowalną, atrakcyjną gablotę ogłoszeniową wybierając spośród wielu modeli – kliknij w link, aby poznać szczegóły : gabloty ogłoszeniowe.