Jakie są najlepsze pole namiotowe w Międzyzdrojach?

Jakie są najlepsze pole namiotowe w Międzyzdrojach?

Obiekty taneczne nad morzem w Międzyzdrojach

Najlepsze pole namiotowe w Międzyzdrojach

Miejscem idealnym na spędzenie wakacyjnego pobytu w Międzyzdrojach jest obszar wokół pięknego kurortu nadmorskiego. Jakie pole namiotowe w Międzyzdrojach będzie dla nas najbardziej korzystne?

Jeśli szukacie miejsca, gdzie można zrelaksować się i zregenerować siły w maleńkim mieście nadmorskim, wybierzcie się do Parku Nadmorskiego. Jest tam dostęp do morza, wspaniałej plaży, a także różnych atrakcji i usług, takich jak restauracje, obiekty rozrywki i handlowe, jak również basen. Pole namiotowe w Parku Nadmorskim Międzyzdroje pozwala na cieszenie się wspaniałymi widokami Morza Bałtyckiego. W Parku znajduje się m.in. boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, trasy rowerowe i centrum sportów wodnych.

Nazwa obiektu Usługi Atrakcje
Park Nadmorski Restauracje, obiekty
rozrywki i handlowe,
basen
Plaża, morze,
boisko do siatkówki,
centrum sportów wodnych
Camping Świnoujście Restauracje, parking
i bezpłatny dostęp do wifi
Plac zabaw dla dzieci,
pole golfowe, muzea
Baltica Basen zewnętrzny, sauny
oraz obiekty konferencyjne
Plaża, trasy rowerowe,
park linowy, wypożyczalnia
rowerów, rozmaite atrakcje

Polecanym miejscem jest również Camping Świnoujście. Do dyspozycji mają Państwo restauracje, parking i bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Dla odkrywców znajduje się tu plac zabaw dla dzieci, pole golfowe oraz muzea. W zakres usług wchodzi klimatyzowany budynek, restauracja, zadaszone miejsce zabaw, a także bogaty program atrakcji.

Ostatnia opcja to Baltica. Znajduje się tutaj basen zewnętrzny, sauny oraz obiekty konferencyjne, a Państwo mają do dyspozycji wspaniałą plażę i trasy rowerowe. Park linowy, wypożyczalnia rowerów i rozmaite atrakcje to jedynie początek przygody.

Na pole namiotowe w Międzyzdrojach decyduje się coraz większa liczba turystów, którzy szukają malowniczych miejsc na relaks w otoczeniu pięknego krajobrazu. Bez względu na to, które pole namiotowe Państwo wybiorą, zapewniamy, że nie pożałują wyboru – odwiedzający zawsze znajdują tu coś dla siebie i wracają z wieloma niezapomnianymi wspomnieniami.

Pole Namiotowe w Międzyzdrojach – 10 Najlepszych Miejsc dla Turystów

Międzyzdroje to bardzo popularne nadbałtyckie miasto, któremu każdego dnia ściągają turyści chcący poczuć luksusowe kąpiele morskie lub zasmakować lokalnej kuchni. W takim miejscu jak Międzyzdroje, gdzie turyści chcą najczęściej połączyć relaks i bliskość z naturą, znajdziemy ponad 11 pole namiotowych, z których każde z nich oferuje swój własny specjalny klimat i urok.

Najlepsze obozy namiotowe w Międzyzdrojach

Turyści planujący odpoczynek w tym urokliwym mieście mogą skorzystać albo z oferty luksusowych hoteli, albo wybrać jedno z 11 pole namiotowych w Międzyzdrojach, takich jak:

Pole namiotowe Cena (za jednego)
Przystanek Międzyzdroje 20 – 50 PLN
Camping nad molo 40 – 70 PLN
Camping Basen 30 – 55 PLN
Camping na Wydmie 40 – 55 PLN
Polana Nadmorska 20 – 40 PLN
Placek Zacisze 20 – 50 PLN
Ośrodek Campingowy 20 – 55 PLN
Latarnik Molo 30 – 50 PLN
Camping Oaza Spokoju 30 – 55 PLN
Camping View 20 – 45 PLN
Orzeł Wybrzeża 20 – 50 PLN

Wybierając pole namiotowe powinno się zwracać uwagę na liczbę udogodnień i bliskość do atrakcji turystycznych w Międzyzdrojach, takich jak: piaszczyste plaże, promenada, skwer, muzea i molo. Wszystkie pola namiotowe w Międzyzdrojach mają podatek od pobytu wliczony w cenę za dobę, co jest dodatkowym plusem.

Zaletą pól namiotowych w Międzyzdrojach jest ich rozsądna cen fińszyć się od 20 do 50 zł za osobę za noc, w zależności od miejsca. Wszystkie oferują internet, miejsca dla palących, parking, wydzielone miejsce na ognisko, miejsce na grill, plac zabaw dla dzieci, plany do zwiedzania wybranej okolicy, sklepy bliskości oraz miejsca do czytania książek.

Wybór najlepszego pola namiotowego w Międzyzdrojach zależy od oczekiwań osoby planującej postój. W każdym razie, zwiększenie wygody, oszczędność czasu, dostęp do atrakcji i wygoda są gwarantowane w każdym z pole namiotowych w Międzyzdrojach.

5 najlepszych pola namiotowych w Międzyzdrojach

Międzyzdroje słyną z pięknego krajobrazu i wspaniałych plaż. To doskonałe miejsce na szybki wypad, weekendowy wypoczynek, a nawet dłuższy urlop. Jakie są 5 najlepszych pola namiotowych w Międzyzdrojach? Przyjrzyjmy się poniższej tabeli obrazującej wszystkie najważniejsze informacje:

Pole namiotowe Cena Udogodnienia
Namiotownia Nadmorska 15 zł/dobę Lodówka, łazienka, parking, plac zabaw dla dzieci
Pole namiotowe Akacja 18 zł/dobę Bezprzewodowy internet, prysznice, miejsce na ognisko, trampolina
Joanna 20 zł/dobę Mały basen, ładowarka USB, kuchnia, prywatny ogród
Aquarius 25 zł/dobę Plac zabaw, jacuzzi, mini siłownia, czysty strand
SOS- świat pustelni 20zł/dobę Sprzęt plażowy, stoły szachowe, łazienka, ogrodzony teren

Jeśli szukasz miejsca na tani, rodzinny wypoczynek w Międzyzdrojach, Namiotownia Nadmorska jest najlepszym wyborem. Oferta obejmuje łazienkę, udogodnienia takie jak lodówka i plac zabaw dla dzieci. Cena za dobę wynosi tylko 15 zł za namiot.

Jeśli szukasz udogodnień związanych z urlopem, pole namiotowe Aquarius to najbardziej luksusowe miejsce w Międzyzdrojach. Do dyspozycji mają Państwo jacuzzi, mini siłownię, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się czysty, piękny strand. Za dobę trzeba zapłacić 25 zł.

Jeśli szukasz miejsca z dobrą jakością w atrakcyjnej cenie, koniecznie sprawdź Pole namiotowe Akacja. Za dobę wynosi aż tylko 18 zł. W udogodnienia wchodzą bezprzewodowy internet, miejsce na ognisko i trampolina.

Jeśli szukasz miejsca na wypoczynek bardziej intymnego z dala od szumu miasta – sprawdź SOS- świat pustelni. Cena wynosi 20 zł za dobę i obejmuje sprzęt plażowy, stoły szachowe, łazienkę i ogrodzony teren.

Szukasz luksusowej przystani na relaksujące wakacje? Sprawdź pole namiotowe Joanna w Międzyzdrojach. Za dobę trzeba zapłacić 20 zł. W tym niedrogim, małym i przytulnym pole namiotowym odwiedzający mają do dyspozycji mały basen, ładowarki USB, kuchnię i prywatny ogród.

Jeśli chcesz znaleźć najlepsze pole namiotowe w Międzyzdrojach, to zamiast szukać godzinami w ciemno, sprawdź naszą listę: http://polenamiotowedziwnow.pl/pole-namiotowe-miedzyzdroje.