Przegląd najlepszych restauracji na Saskiej Kępie

Przegląd najlepszych restauracji na Saskiej Kępie

Top 10 Restauracji na Saskiej Kępie

Karczma Przy Ołtarzyku

Karczma Przy Ołtarzyku to miejsce idealne dla osób, które szukają autentycznej atmosfery staropolskiego klimatu. W restauracji można zjeść dania tradycyjnej kuchni polskiej, w tym popularne pierogi, bigos, czy kotlety schabowe. Karczma jest niezwykle elegancka i przytulna, a jedzenie doskonałej jakości. Do tego serwowane napoje, w tym piwo z beczki i grzane wino, idealnie pasują do tej domowej atmosfery. Obsługa jest profesjonalna i uprzejma, a ceny pozytywnie zaskakują.

Restauracja Mona Lisa

Restauracja Mona Lisa to idealne miejsce dla miłośników włoskiej kuchni. Tutaj można zjeść prawdziwie włoskie dania, takie jak carbonara, pizza, risotto, czy oscypki. Restauracja jest utrzymana w klasycznym włoskim stylu, a jej nastrojowa atmosfera udziela się gościom. Oprócz doskonałych dań i przyjemnego wnętrza, restauracja oferuje szeroki wybór włoskich win. Dodatkowo, salonik kawowy w restauracji Mona Lisa jest idealnym miejscem na wypicie aromatycznej kawy po obiedzie.

Klub Jazzowy U Muniaka

Klub Jazzowy U Muniaka to jeden z najlepszych klubów jazzowych w mieście. Klimat tego miejsca jest niepowtarzalny, a występy żywej muzyki jazzowej naprawdę robią wrażenie. Atmosfera jest przyjazna i kameralna, a goście czują się tutaj zauważeni i docenieni. Dodatkowo, klub oferuje szeroki wybór alkoholi, w tym whiskey, koniaki, czy wina.

Restauracja Flisak

Restauracja Flisak jest idealnym miejscem dla osób, które lubią tradycyjne dania polskiej kuchni. Tutaj można zjeść smaczne żur, kotlet schabowy, pierogi, czy golonkę. Ceny są przystępne, a porcje są spore. Restauracja oferuje również szeroki wybór alkoholi, w tym mocnych trunków. Dodatkowo, Flisak to znana knajpa z doskonałą, rodzinną atmosferą.

Grecka Odyseja

Grecka Odyseja to restauracja, w której można zjeść doskonałe dania kuchni greckiej. Tutaj można skosztować między innymi pasty z fetą, koziorożca, czy mezze. Goście mogą również skosztować szerokiego wachlarza greckich win i napić się lokalnego piwa. Dodatkowo, w Greckiej Odysei można się bawić do białego rana przy dźwiękach greckiej muzyki.

Restauracja Złota Kurka

Restauracja Złota Kurka to jedna z najciekawszych restauracji na Saskiej Kępie. Tutaj można zjeść świetne dania kuchni polskiej i europejskiej. Do tego szeroki wybór win i napojów alkoholowych. Wnętrze jest homely, a obsługa uprzejma i profesjonalna. Dodatkowo, w restauracji można wziąć udział w ciekawych wydarzeniach kulturalnych, takich jak koncerty, spotkania literackie, czy projekcje filmowe.

Restauracja Shangri-La

Restauracja Shangri-La to miejsce idealne dla miłośników kuchni azjatyckiej. Tutaj można zjeść doskonałe dania, w tym miso, sashim, czy sushi. Oprócz tego, restauracja oferuje szeroki wybór dań z różnych regionów Azji. Dodatkowo, goście mogą skosztować oryginalnych trunków, takich jak sake i różnorodne sake bomb.

Restauracja C.K. Norwid

Restauracja C.K. Norwid to kameralna restauracja, która łączy tradycyjną polską kuchnię z nowoczesnymi technikami gotowania. Tu można skosztować doskonałych dań, w tym golonki, pierogów, czy kaczki. Do tego szeroki wybór win, piwa i koktajli. Wnętrze jest urządzone z elegancją i klasą, a obsługa jest miła i pomocna. Dodatkowo, w restauracji są organizowane ciekawe wydarzenia, takie jak koncerty i spotkania autorskie.

Restauracja na Dachu

Restauracja na Dachu to miejsce, które zachwyca panoramą miejskiego krajobrazu. Tutaj można zjeść oryginalne dania kuchni śródziemnomorskiej, w tym ryby, owoce morza, czy wegetariańskie przystawki. Oprócz tego szeroki wybór win i napojów alkoholowych. Restauracja jest doskonale zlokalizowana, a jej restauratorskie know-how czyni z tego miejsca idealne miejsce na randkę czy spotkanie biznesowe.

Restauracja Ratuszowa

Restauracja Ratuszowa to miejsce, w którym można skosztować tradycyjnych dań polskiej kuchni. Tutaj można skosztować bigosu, kotletów schabowych, czy pierogów. Oprócz tego, restauracja oferuje szeroki wybór alkoholi, w tym piwo z beczki, wino, czy mocne trunki. Dodatkowo, obsługa jest miła i profesjonalna, a atmosfera zawsze przyjazna.

Restauracja Pod Różami

Restauracja Pod Różami to niezwykle romantyczne miejsce w centrum Saskiej Kępy. Tutaj można zjeść doskonałe dania kuchni europejskiej i polskiej, w tym ryby, desery, czy pierogi. Oprócz tego, restauracja oferuje szeroki wybór win, piwa, czy koktajli. Wnętrze jest utrzymane w stylu francuskim, co dodatkowo podkreśla wyjątkowość tego miejsca. Dodatkowo, restauracja organizuje interesujące wydarzenia, takie jak koncerty jazzowe i spotkania literackie.
Jeśli szukasz doskonałej restauracji na Saskiej Kępie w Warszawie, kliknij w link i sprawdź, co polecamy : restauracje saska kępa.