Klinika dentystyczna implanty Ursynów

Implanty dentystyczne to rozwiązania stomatologiczne mające na celu zastąpienie brakujących zębów zdrowymi zębami. Proces ten polega na chirurgicznym umieszczeniu implantu dentystycznego w kości szczęki. Implanty wykonane są z tytanu, niklu i innych materiałów, co czyni je bardzo nowoczesnymi i naturalnymi. Chirurdzy używają implantów, aby przywrócić wygląd i funkcję dotkniętego zęba i okolic. Implanty mają wiele zalet w porównaniu z innymi rozwiązaniami dentystycznymi.

Implanty zębowe – szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu braków zębowych

Główne zastosowanie, jakie mają implanty Ursynów to zastosowanie w stomatologii. Rekonstrukcja za pomocą implantów (powietrznych) jest techniką stosowaną w chirurgii szczękowo-twarzowej. To tutaj podczas operacji zostanie umieszczony implant dentystyczny w kości szczęki. Zabezpieczyć implant za pomocą śrub. Dzięki temu jama ustna jest stabilna i umożliwia normalne jedzenie, mówienie i uśmiechanie się. Po umieszczeniu implantu mocuje się go cementem dentystycznym. Następnie dentysta zakłada bandaż przyzębia na implant, aby go zabezpieczyć i przyspieszyć gojenie. Po kilku tygodniach Twoje usta poczują się bardziej komfortowo, ponieważ osłona wokół implantu się zagoi. Po zainstalowaniu nowych implantów dentystycznych będziesz mógł jeść, rozmawiać i uśmiechać się bardziej komfortowo.

Pacjent czuje się lepiej po wszczepieniu nowego implantu zębowego

Przywracają prawidłowy wygląd i funkcję jamy ustnej. Implanty zębowe są znacznie mniej inwazyjne niż tradycyjne protezy czy mosty pełne. Są też znacznie tańsze niż inne rozwiązania, takie jak protezy czy mosty pełne. Implanty wytrzymują dłużej i są znacznie tańsze niż protezy i inne rozwiązania. Nikt nie chce czuć, że jego usta nie są w pełni funkcjonalne po utracie zęba. Dlatego implanty są najlepszym sposobem na zastąpienie braków zębowych realistycznymi uzupełnieniami.

Implanty dentystyczne są doskonałym zamiennikiem brakujących zębów

Dziś są jednym z najnowocześniejszych rozwiązań przywracających zdrowie i funkcję jamy ustnej pacjenta. Odbudowy na implantach są szybkie, wydajne, znacznie bardziej naturalne niż inne rozwiązania zastępcze i są świetne, gdy pacjent się do nich przyzwyczai. Implanty dentystyczne mają wiele zalet i są jednym z najlepszych rozwiązań w przypadku braków zębowych.

Implanty to najnowocześniejsze i najbardziej naturalne rozwiązanie dla zębów lub braków zębowych. Wykonany jest z tytanu i jest wszczepiany w kość w celu zastąpienia brakujących zębów. Implanty są gwintowane, aby umożliwić umieszczenie koron lub mostów. Jest to bardzo trwałe i bezpieczne rozwiązanie, które gwarantuje długotrwały i trwały efekt. Implanty mogą przywrócić naturalny wygląd i funkcję zębów. Dodatkowo implanty wykonane są z materiałów bio kompatybilnych, co zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność.